All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Lambası

Philips Projeksiyon Lambası : En önemli ışık kaynağımız olan güneş, onun batmasıyla birlikte karanlığa kapılırız. İnsanoğlu bu karanlık yüzünden mum, gaz lambası, yağ lambası gibi değişik icatlarda bulunmuştur. Günümüzde bile hala kullanılan mumun yapılışına baktığımızda ilk mum, milattan sonra hayvansal yağların içerisine iplik sokarak ardından ip parçasının ateş ile birlikte tutuşturulmasıyla beraber oluşmuştur. Mum aynı zamanda antik çağın ilk buluşlarından birisi olmuştur. Günümüzde teknoloji ve elektronik bilginin ilerlemesiyle birlikte mumlar artık evlerimizde bile yapılabilir hale gelmektedir. Mum yapmak isteyen bir kişi stearin, parafin, ip veya mum fili ve çiçek esanslarıyla kolayca bu işi yapabilmektedir. Parafini eski bir kapta erittikten sonra ardından içerisine stearin ile çiçek esansını eklemesiyle beraber hafif sıcaklığı geçtikten sonra içerisine sarkıtılacak bir ip ya da mum fili sayesinde kurumasıyla birlikte kullanıma hazır hale geçiş yapmış bulunacaktır.

Tabii ki biz bu tarz araç gereçleri elektriğin gitmesinde kullanıyoruz lakin hayat kurtarıcı olmakta üstlerine yok.  Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ardından lambanın buluşu yapıldı ve evlerimize kadar artık her yer çeşitli ışıklar ile doldu taştı. LED lambalar, hala kullanmaya devam ettiğimiz tungsten telinden üretilmiş olan ampuller, floresanlar yaşantımızın bir dilimi haline gelmiştir. İnsanlık yine karanlığa çareyi arayarak en mükemmel şekilde bulmuş, gündüz zamanı üstümüzde gezen ışıklı cisim olmadığında başının çaresine nasıl bakacağını gene büyük hayranlık uyandırıcı işlere imza atarak çözmüştür.Projeksiyonlarda bile artık lambalar kullanılmakta ve bu lambaların dayanıklı olması gerekmekle beraber lamba ömürlerinin uzatılması için çalışmalar hala devam etmektedir. Bizler Philips projeksiyon lambası üreten ekibimiz olarak ürünün her türlü sıkıntısını çözmekle beraber sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Philips projeksiyon lambası günümüzde ilerleyen teknik bilgi sayesinde daha verimli çalışmakla birlikte üzerinde yaptığımız iyileştirme çalışmaları da hırsla devam etmektedir. Philips projeksiyon lambası satın almak isteyen müşterilere tavsiyemiz, verdiğimiz bayiliklerden, internet sitemizden temin edebilecekleridir. İmalatına hala sürdürdüğümüz ürünümüz olan Philips projeksiyon lambası değişimi garanti sürecinde olan bir ürününüzse bunu tamir ediyor, restore edilemeyecek lambalarınızı yeni bir Philips projeksiyon lambası ile takasını gerçekleştiriyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.