All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Adaptörleri : İnsanlık senelerdir yaşadığı alana adapte olabilmek için çaba sarf eden bir varoluş olarak hayatını sürdürmeye devam ediyor. Evrim ağacında en üst tepede olan insan, evrimleşerek sürekli değişim gösterme sürecini sürdürüyor. Bu bağlamda oluşan ilk modern insan Homo sapiens olarak isimlendirilmiştir. Aynı zamanda adaptasyon da bunlardan bir tanesidir.

Kutup ayıları vücut ısılarını soğuk ve zor koşullara rağmen uzun süre koruyabilmelerini, derilerinin altındaki yağ tabakasına borçludur. Bu tabaka yalıtkan olduğu için dışarıdaki soğuk rüzgârı ve sıcaklığı keser. Ya da soğuk ve sıcak yerlerde yaşayan tilkilerin burun yapısı da buna bir örnek olarak gösterilebilir. Soğuk yerde yaşayan bu ufak arkadaşların burun ve kulak yapıları diğer sıcak bölgede yaşayan tilkilere göre soğuktan daha az etkilenmek için küçük yapıdadır. Develer, daha çok çöllerde yaşadıkları için zamanla kirpikleri uzamıştır. Bunun sebebi çöl fırtınalarından gözlerini korumalarıdır. Yukarıda verilen örneklerin hepsi adaptasyona birer örnektir.

İngilizcedeki adaptation kelimesinden türeyen adaptasyon kelimesi, bir olay içerisinde ya da durum içerisindeki uyum anlamına gelmektedir. Günümüzdeki cihazlara bile adını geçirmiş olan bu kelime cihazlarımız da bile adını kullandırtmıştır. Bu kelimelerden biri de adaptördür. Köküne indiğimizde ürettiğimiz projeksiyonlar için uyumsuz olan dalgalı şehir elektriğini stabil seviyelere indirerek uyumlu hale getiriyor. Çoğu elektronik aygıtta kullanılan Philips projeksiyon adaptörleri adındaki aygıtlarımız, ürettiğimiz Philips projeksiyonlar için de üretiliyor.

İnsanların ilgi kaynağı olmayı başaran bu Philips projeksiyon adaptörleri üretiminde kullanılan plastikler, insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretildiği için, gönlünüz rahat bir şekilde kullanılmasına fırsat sağlıyor. Philips projeksiyon adaptörleri bizler tarafından elektriği en güzel ve doğru şekilde akım düşürebilmesi için özenle üretilmiş toplum standartlarına uygun üretildi. Aynı zamanda Philips projeksiyon adaptörleri tamiratını da dikkatli bir şekilde servisimiz ile birlikte onların yardımlarıyla yapmaktayız.

İmalatını yapmakta bulunduğumuz hali hazırda zaten var olan ürünlere nazaran elektrik tasarrufu için yapmış olduğumuz Philips projeksiyon adaptörleri sizlerin de bizlere bulunmuş olduğunuz bildirimlerle daha da iyileştirilmektedir. Tamamen günümüz teknolojisini kullanan bu ufak cihazlar, marketlerde sizlerin onları kullanmak için satın almanızı sabırsızlıkla bekliyorlar.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.