All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Askı Aparatı : İnsanların seyahat konusundaki bu kadar telaşlı olmalarının nedeni bazı işleri hızlı halletmek istemelerinin nedenidir. Uçaklar arabalar veya en basit olarak bisikletler bile bu amaç uğruna bulunan icatlar olmuşlardır. Bir bisikletin ortalama ağırlığı on beş ila yirmi beş kilogram arasında olup insan gücüyle çalışan ve fazla hız yapamayan basit şehir içi kullanıma uygun aletler arasına girer.

Motosikletler ise bisikletten sonra bulunmuş, işleme nizamı insan bacak gücü yerine bir hacmi olan ve yakıt ile çalışan motoru olup, mekaniğe aktarılmasıyla birlikte pistonların krank miline, krank milinin de tekerlere gücü iletmesiyle çalışır. Ülkemizde motosikletler halkın bir kısmı tarafından sevilmesine rağmen trafikte saygıyı kazanamamıştır. Bunun sebeplerinden biri iki tekerlekli taşıt kullanan yayaları, dört tekerli araçların sürekli görmezden gelmesidir.

Konu insan evlerine geldiğinde ise insanlar kıyafetlerini ortada bırakmaktan sıkılıp giysi askılığını, günümüzdeki portmanto diye daha çok andığımız buluşu yapmıştırlar. Şu anda hali hazırda bulunan çoklu askılık çeşitleri mevcuttur. Bunlar ayaklı, metal ya da plastik askılık olarak örnek gösterebilir. Bin dokuz yüz dört yılında Amerika’da yaşayan bir iş adamı kış günü eve döndüğünde tüm askılıkların dolu olduğunu fark ettikten sonra eline geçen bir teli bükerek paltosunu bu tele asmıştır.

Kıyafet askılarının çeşitlerinin geliştirilme süreci bugünden sonra başladı. Bir başka söylemle topluluk hep bir sıkıntıya yaklaşıp, bu sıkıntıya karşı çözüm odaklı gitmiştir. Philips olarak bizler de projeksiyonlarımız için Philips projeksiyon askı aparatı ürününü geliştirdik. Diğer ürünlerimiz arasında da bulabileceğiniz Philips projeksiyon askı aparatı plastik, metal ve sağlamlaştırılmış seçenekleri ile karşınızda.

Philips projeksiyon askı aparatı sayesinde artık projeksiyonlarınızı masanın üzerine koymak zorunda kalmıyor, onları duvara ya da tavanda istediğiniz bir noktaya sabitleyebiliyorsunuz. Ayrıca Philips projeksiyon askı aparatı adlı ürününüzün güvence süresi devam etmesi kaydıyla onarımını tüketici standartlarına göre yapıyor, sizlerin beklentileri doğrultusunda gelen başka isteklerinizi de layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Philips askı aparatlarınızın hatalı çıkması halinde bir yenisiyle değişimini sağlıyoruz. Philips projeksiyon askı aparatı üretiminde kullandığımız ürünler yüksek standartlara sahip olmakla beraber sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla portatif bir yapıya sahiptir.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.