All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Kablosu : Elektrik insanoğlunun yaşamı boyunca bulunan en güzel ve yararlı buluşlardan birisi olmuştur. Bu alanda ilk çalışmalarını veren ünlü Yunan filozof Tales’tir. Kendisi milattan önce altı yüz yirmi beş ila milattan önce beş yüz kırk beş yılları arasında yaşamış bir bilgindir. Gözlemlerinde kehribar denilen iki taşın birbirine sürttürmesiyle kürk ya da ufak cisimlere ve nesnelere yaklaştırdığında bu nesneleri kehribar taşını kendine yaklaştırdığını gördü.

İlk başta bu olayın sadece kehribar taşında olduğunu düşünen Tales, ileriki çalışmalarında bunun sadece kehribar taşına ait olmayan bir durum olduğunu anladı ve bugünkü elektrik bilimine başlıca startı vermiş oldu. Bin yedi yüz yirmi dokuz yılında Stephen Gray isimli İngiliz bilim insanı, metallerin elektriği iletebilen bir yapıya, ametallerin ise tam tersi olarak elektrik enerjisini hiçbir şekilde geçirmediğini yani yalıtkan olduğunu keşfetti. Bu gözlemler sonucu tarih boyunca elektronik akım üzerinde çalışmalar olmuştur. Bu çalışmalar sonucu kablolar ortaya çıkmıştır. Günümüzde çok fazla yerde kullanılan bu icat, evlerimizde, caddelerde, sokaklarda ve yer altında bulunmaktadır. Elektrik kullanımının çok fazla olduğu ülkemizde enerji kaynaklarımız sürekli yenilenebilen enerjiler olmak zorundadır. Aksi takdirde etrafı kirleterek havaya ve ozon tabakasına zarar vermiş bulunuruz.

Günümüz aletleri olarak projeksiyonlarda da Philips projeksiyon kablosu üretimimiz tüm kadromuzla beraber devam etmektedir. Philips projeksiyon kablosu ürününe sahip olmak isteyen arkadaşlara önerimiz kendi internet sitemiz üzerinden tedarik edebilmeleri olacaktır yahut isteyen kullanıcılarımıza da bayiliklerimizden alabileceklerini takdim ederiz. Philips projeksiyon kablosu tüm cihazlarla uyumlu olup Philips adına üretilen mallarımızdır. Bu bağlamda yapılan Philips projeksiyon kablosu onarımını servisimiz tam teşekküllü bir şekilde tamamlayabilmektedirler.

Tamamen orijinal olan Philips projeksiyon kablosu ürünlerimiz herkes tarafından bilinmekle beraber insanlara en güzel görüntü kalitesini sunabilmek amaçlı, günümüz teknolojisini takip ederek en son teknik bilgilerle ürettiği çıktıları halkımıza içtenlikle sunmaktan gurur duyarız. Tüm ekip olarak dünya standartlarında ürünler üretebildiğimiz için sizlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda her zaman bir adım ileriyi görmek amaçlı hareket ediyoruz. Bu denli bizleri anlayışla karşıladığınız için sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Bizleri tercih ettiğiniz için şükranlarımızı yürekten takdim ederiz.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.