All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Perdeleri : Mahremiyet dediğimiz kavram, insanların özeline girmeye çalışan insanları dizginleyen bir olgudur. Tarih boyunca insanlar kendilerini dışarıdan gizlemek için bir sürü yola başvurmuştur. Gece olunca perde takmamız bunlardan bir tanesidir. İlk dokuma ve kumaşçılık teknolojisi Mezopotamya’da gelişmiştir. Şu anda kullandığımız tekstil terimleri o günlerden kalmadır. Daha çok eski Mısır’da perde kullanımı yaygınlaşmıştır.

İç mekân ve dekorasyonlarında da kullanılan perdeler en çok antik Yunan ve Roma ibadethanelerinde kullanılmıştır. Bu icat antik orta çağda aynı zamanda bulunan ortamın sıcaklığını organize etmekte de kullanılıyordu. Aynı zamanda ortamdaki ısı akışını dışarı atmamak için pencerelerin kapakları muma bulanmış yağlı kağıtlarla kaplanırdı. Günümüzde ise bu ısı akışının engellenmesi içerisinde boşluk olan camlarla sağlanmakla beraber, perdeler günümüzde dekoratif amaçlı kullanılmaya devam ediyor. Evlerimize kadar gelen bu perdeler sadece cam ya da pencere önünü kapatmak için değil, teknolojinin gelişme göstermesiyle birlikte günümüze kadar gelen projeksiyon icadının da bir parçası olmaya hak kazanıyor.

Projeksiyon perdeleri üreten Philips markası günümüzde sinema vizyon dalında da kullanılan perdeleri Philips projeksiyon perdeleri olarak üretmeye devam ediyor. Philips projeksiyon perdeleri boyut olarak birçok seçeneğe sahip. Küçük boyları, orta boyutları, büyük boy ve düğünlerinizde projeksiyon sistemlerinde kullanacağınız daha büyük seçeneklere de sahip. Toplumun sağlığını düşünen Philips firması, Philips projeksiyon perdeleri üretiminde kanserojen maddeler kullanmamaya dikkat ederek halk sağlığına tehdit oluşturmaktan kaçınıyor.

Bayilerimizde ve internet sitemizde de satılmakta olan Philips projeksiyon perdeleri, Philips projeksiyon makineleriyle beraber kullanıldığında tam uyum sağlıyor.  Daha önce satın almış olduğunuz Philips projeksiyon perdeleri hatalı, bozuk ya da istemediğiniz ürün gönderimlerinde iade politikasını müşteri lehine tutuyor, sizlerin hatalı ürünlerini evinize kadar gelip iade alıyor değişimlerini sağlıyoruz.

Bu durum garanti süresi tükenmiş, kullanıcı hatasına bağlı yırtılmış, hasar görmüş ürünlerde mevcut olmayıp, bize geri iade bulunduğunuz bu ürünlerin değişimini kabul etmiyoruz. Philips projeksiyon perdeleri tamirini de sizleri önemsememiz dolayısıyla profesyonel kişiler ile yaparak sizlere en büyük tatmini vermek için uğraş gösteriyoruz. Philips markasını seçtiğiniz için sizlere sevgiyi borç biliyoruz.

Call Now Button
× Size yardımcı olabiliriz.