All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Servis

Philips Projeksiyon Servis : Herkes film izlemeyi sever. Bazılarımız dizi, çocuklarımız ufaklıklar çizgi film, kimimiz aksiyon ve vurdulu kırdılı filmler izlemeyi severiz. Bu kategoriler arasında, bilim kurgu, romantik, dram türleri de mevcuttur ve insandan insana bu zevkler değişim gösterir. Hangimiz bir şeyler izlerken yanında bir şeyler tüketmeyi sevmeyiz ki? Bazen patlamış mısırlar, belki baharatlı belki de sadece tuzlu ya da tereyağlı. Bazen de bir kâse dolu çekirdek ve çay yeter bize. Bazı zamanlar sinemalara gideriz bazı zamanlar da evimizde DivX oynatıcımıza taktığımız bir USB bellekten, hard diskten, daha önce satın almış olduğunuz bir Blu Ray diskinden, bilgisayarınızı projeksiyonlara bağlayarak ya da akıllı televizyonumuzdan bağlı olan internetten açıp izleriz. Ama hiç düşündünüz mü sinema kültürü insanlarda nasıl şekillenmiş ve değişmiş?

İnsanlar gerçek hayatta yapamadıkları olayları burada izleyerek tatmin olmuşlar, bu sayede, yapılan incelemeler insanların daha çok romantizm, aksiyon ve bilim kurgu filmlerine gittiğini göstermekte. Ya da evinize bir Philips projeksiyon aldınız ve film izlerken aniden donuverdi. Telaşlanmaya gerek yok Philips projeksiyon servis imdadınıza koşuyor. İnternet sitemizden ya da daha önce kurulmuş bayilerimizden yapmış olduğunuz alışverişler sonrası aldığınız Philips projeksiyonların onarımını Philips projeksiyon servis olarak yapıyor ardından Türkiye’nin herhangi bir yerinde olmanız gerekçesiyle nerede bulunduğunuz fark etmeksizin Philips projeksiyon servis ekibimiz sizlere ulaşım sağlayarak, hala garanti süresi içerisinde yer alan cihazların tamiratına koşuyor.

Philips projeksiyon servis olarak yaptığımız iş sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi ve var olup sürdürülebilirliği bizim için çok önemli bir olgu. Philips projeksiyon servis takımımızın size yardım etme olanakları bununla da sınırlı değil. Türkiye boyunca devam eden bu teknoloji aşkına hepimiz şirket olarak adapte olmakla uğraşıyor bu alanda kaliteli hizmet sunmanın mutluluğu bizi tatmin etmeye yetiyor. Farklı dallarda da alanlarda da herkesin yapmış olduğu çalışmaları bütün firma olarak dikkate alıyoruz ki başımıza farklı bir olay geldiğinde öylece şaşırıp kalmayalım. Teknik bilgimizi yüksek tutmak için her türlü yöntemi takip ediyor, buna göre yeniliklere başvurarak daha güzel bir Türkiye için adımlar atıyoruz.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.