All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Servisi

Philips Projeksiyon Servisi : Kullanma kılavuzu olmadan bir şeyleri kurmak işkence gibi gelebilir lakin bazılarımız bu işte yetenekli de olabiliyor aynı zamanda. Yine de beceremeden elindeki ürünü boş yere heba edenlerimiz de olmuyor değil. Bazen işlere hiç umursamadan dikkatsizce koyulabiliyor bunun sonuçlarına da katlanmak zorunda kalıyoruz. Ya da günlerdir, haftalardır, belki de senelerdir beklediğiniz ürüne sonunda kavuştuğunuzda en kötü olay da burada patlak verebiliyor. Evet yanlışlıkla kurmak istediğiniz ürünü bilmeden kurdunuz ve yanlış bir kurulum gerçekleşti. Ya da hatalı değildiniz ama ürün hatalı çıktı diyelim. Uğraştınız çabaladınız çalışmadı, ya da hata vererek moralinizi yerle bir etti. Teknolojik ürünlerin en sıkıntılı elemanlarından olan projeksiyonlar ise diğer elektrikle çalışan aygıtlara göre kolay bozulabilen bir yapıya sahip.

Bu bozulmalara tozlu alanda çalıştırmalar, daha yeni çalışmış ve soğumamış ürünlerin bir yerden bir başka yere dikkatsiz bir şekilde taşınması ya da lamba ömürlerinin kısa olmasından dolayı ömürlerinin bitmesi yahut aşırı sıcaklıktan dolayı makine içindeki ışık kaynağının yanmış olması başlıca nedenleri çeker. Firmamızdan almış bulunduğunuz ürünlerde de bu tarz durumları yaşamamanız için Philips projeksiyon servisi adına sizlere teknik servis ve ekibimizle birlikte ulaşım sağlıyor, kapınızın önüne kadar gelip cihazın kurulma işlemini ya da tamir işlemlerinizi en kısa süre içerisinde hallediyoruz. İstemeden de olsa bazen gözünüzden kaçan bilgiler olduğu zamanlarda Philips projeksiyon servisi adına sizlere yardımcı olmak amaçlı ayağınıza kadar gelerek hallediyoruz.

Garanti sürenizin devam etmesi halinde değişimlerinizi Philips projeksiyon servisi olarak profesyonel ve bilgili ekibimiz ile sıkıntıların üstesinden en kısa sürede gelerek sizlere güzel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bulunan sorunların çözülmesi Philips projeksiyon servisi ekibimizin yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Bu durumun artık bir eziyet haline gelmemesini gerçekleştirmek adına çalışmalarımızı sürdüren Philips projeksiyon servisi, garanti süresi dolmuş, kullanıcı hatasına bağlı olarak dış profilden ağır ya da hafif hasar görmüş, görüntü bağlantı girişleri zorlandığı için hırpalanmış, mercek değişiminde bilinçli çizilmiş camların değişimi, ücretsiz yapılamamakla beraber ücretlendirmeler şu anki dövize, hangi birimin hasarlı olduğuna göre değişen etkenlerdir.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.