All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Tamiri

Philips Projeksiyon Tamiri : Eski bilgi kaynaklarına göre önceki tarihlerde sinemaya gitmek şimdiye göre daha çok pahalı olduğu söylenmekte. Günümüzde hem teknolojinin gelişmesiyle beraber bu iş ucuzladı ve artık sinemalarda kullanılan gördüğünüz projeksiyonları evlerimizde bile görmeye başladık. Philips olarak yalan söylememek gerekirse biz bu işi senelerdir itinayla sürdürüyoruz. Projeksiyonların çabuk bozulabildiği halk tarafından bilinmekle beraber bilinçli olan müşterilerimiz bakımlarını aksatmadıkları takdirde ürünlerimizden tam performans almakla birlikte cihazlarının ömürleri de bir o kadar artmaktadır. Bununla beraber her şirket gibi bizler de bu alanda onarım için parçacık teminatını uzun yıllardır yapmaktayız.

Mühendislerimizin parçacıkların tamiratının kolaylaştırılabilmesi için senelerdir bizimle çalışarak montaj etme ve parça sökme işlerindeki pratikliği arttırmak üzerine çalışmaları dur durak demeden sürmektedir. Bu işin artık kolaylaştığını ama yine de önlemi ve güvenliği elden bırakmadan sadece profesyoneller tarafından onarma işlemlerinin gerçekleşmesinin gerektiği hakkında yazılarımız mevcut. Philips projeksiyon tamiri için ise yine bizlere ulaşmanız dahilinde sizler ile telefonlaşarak ya da bizi aramanız dahilinde üşenmeden servis için sokağınıza dek geliyor, bu bağlamda işlemlerinizi Philips projeksiyon tamiri ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Philips projeksiyon tamiri olarak cihazları biz kurmadığımızda karşılaştığımız manzaraların bazıları, projeksiyona giden gücün ayarlanmamış olması, tak çalıştır mantığıyla çalışan bir ürün olmasına rağmen bazen cihazın dikkatsiz davranmalardan dolayı ön camın çizilmesine dayalı görüntü bozuklukları.

Ya da gece açık olarak unutulan projeksiyonun havasızlıktan dolayı aşırı yüksek ısınmalar ve bu ısınmalar bazen yüz yirmi beş ila yüz kırk beş derece arasına kadar varabilen sıcaklıklardan dolayı aygıtın içerisindeki bileşenlerin zarar görmesine bağlı işlevsizlikler karşılaştığımız vakalar arasında yer alıyor. Lütfen kendi sağlığınız için ve cihaz ömrünün en uzun vadelerde verimli olabilmesi için güvence vakti bitmemiş makineleri lütfen kendiniz açıp adını bilmediğiniz parçalara zarar vermek yerine Philips projeksiyon tamiri ekibiyle haberleşerek hem cihazınızın garanti süresini sonlandırmamış olursunuz hem de bizler tarafından yapılan tamirler yüzde yüz sonuç verdiği için sıkıntı çekmemiş olursunuz. Philips projeksiyon tamiri yapan arkadaşlarımıza temin ettiğimiz malzemeler tamamen sahi ürünler olup tamamen sahte olmayan ve kullanılmamış Philips üretimi ürünlerdir.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.