All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Philips Projeksiyon Satış

Philips Projeksiyon Satış : Farklı bir kıyafet girdiğinizi hayal edin, sanki daha önce bu tarzı daha önce hiç giymemişsiniz, bir mağazaya, gördüğünüzde nefret ederek girdiğiniz yerden, bir de bakmışsınız ki o hiç sevmediğiniz hatta alıp yırtmak istediğiniz kıyafeti alıp çıkıyorsunuz. Bu bazen içerideki arkadaşların size satış yapma stratejisine bağlı olarak değişse de çoğu zaman size bu ürünün indirimde olduğunu söylemeleri yetebiliyor normalde yüzüne bakmayacağınız bir çift ayakkabı için bazen sırf indirimde olduğu için ve ona sahip olma duygusunu elinizden bırakamadığınız için bu gelişen olayın farkında bile olmadan kendinizi mağazanın ortasında kasadan çıkarken o ürünü satın almış bulabiliyorsunuz. Bu biraz da girdiğiniz dükkân ile aranızdaki bağ bazen de onların ticaret mantığıyla ilgili olarak değişebiliyor.

Elektronik ürünler açısından da durum aynı denebilir. Özellikleri aslında diğerlerinden hiç farkı olmayan mikrodalga fırını size daha pahalıya satmaya çalışanlar da olabiliyor. Ya da sizin yıllardır eskitemediğiniz bazı teknolojik aygıtlardan bahsedelim. Bazılarımız, tutarlıyız bazılarımızsa har vurup harman savururuz. Bu tüketim kültürümüze ve alışkanlıklarımızın değişip değişmediğine göre tuhaflaşabilir. Verilere göre size az stokta kalan ürünü satabilmek için olduğu fiyatın üstünde bir etiketle mağaza stantlarına çıkan bir ürün bir ya da iki hafta sonra aslında indirime girmiş süsüyle eski fiyatına geri indirilerek satılıyor. Ve bu gerçekten de iyi işleyen bir taktik. Fakat bizler Philips firması olarak sizlere bunu yapmayacağımızın sözünü veriyor Philips projeksiyon satış departmanımızla yaptığımız konuşmalarda bundan oldukça sık bahsetmeye özen göstererek sizleri aslında ne kadar çok önemsediğimizi sunmaya çalışıyoruz.

Philips projeksiyon satış birimimiz sizlere en keyifli deneyimi sunmak için Philips projeksiyon satış noktalarına geldiğinizde tasarımımızı gösterişten çok sizlerin huzuru ve refahı üzerinde çalışıyor. Bizleri biz yapan albeniden çok işimizi olduğu gibi Philips projeksiyon satış komitemiz ile arkasında herhangi bir sır saklamadan gözler önüne serilen teknolojimizi sizlerle paylaşmak. Dünya standartlarında ürünler üretmeye devam eden Philips, Philips projeksiyon satış elemanlarımızın sunduğu hizmetten faydalanmak isteyen sayın müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden ya da bayilerimizle kuracakları iletişim onların yararına olacaktır.

0 0 vote
Article Rating
Yazar

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Button
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
× Size yardımcı olabiliriz.